Židé demonstrovali proti Izraeli

Ortodoxní židé se připojili k demonstraci arabských organizací. Demonstrace byla namířena proti činnosti AIPAC ( americká lobby pro Izrael ).

nk1.jpg

  Demonstrací proti genocidnímu státu Izraeli je ve světě mnoho, však věřím, že méně informované lidi zaskočí spojení „židé demonstrovali proti Izraeli“. Je to logické, však i zde platí pravidlo, že ne všichni špatní jsou špatní. Nechci zde rozvíjet polemiku na obhajobu židů. Žid je židem kvůli uznávání judaismu, což je rasistické náboženství, založené na nadřazenosti židů, více zde, však derivátem této ideologie je právě sionismus.

 Těžko říci, jestli tito židé, kteří jsou označováni za ortodoxní, radikální, nebo také vybočující ze všeobecného a zaběhlého celospolečenského směru, mají úmysli opravdu tak čisté a nevinné, že neváhají a otevřeně sionistický systém kritizují. Zkušenost mluví jasně proti nim, na druhou stranu zde není důvod, proč je za to odsuzovat. V tuto dobu je velice příhodné, aby takto někdo ze židovské „populace“ vystupoval a choval se tak nestandardně a provokativně. Otázkou je, pro koho to opravdu příhodné je, zda pro utlačované Palestince, nebo pro okupující Izraelce?

 Na jediném, v čem se tedy pro tuto chvíli s těmito židy shodnu, je, že sionismus je velice špatná věc a existence Izraele, čili realizace této ideologie, ještě horší. Ale opět dodávám, že sionismu by nebylo bez judaismu a bez judaismu by nebylo židů, takový začarovaný kruh, který již hezkou řádku let páchá zlo na světě. Ale proč to tak je? Proč je zde již několik tisíc let ideologie, která uznává pouze vyvolené a ostatní zatracuje? Proč zde vznikají moderní trendy k podpoře této ideologie? Na tyto a na mnohé další otázky nalezneme odpovědi právě v podobě Izraele.

Proto berme s rezervou vše, co o této „demokratické zemi“ uslyšíme z večerních zpráv a buďme tak neposlušní a zamysleme se nad skutečnými důvody a principy, které to vše vysvětlují. Více zde

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: