Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ…..nesmysl!

Touto úvahou vstupuji na tenký led, který, jako celé české češství, je tak křehký, že během chvíle uvrhne svého nositele do hlubin temných vod. Už jste si někdy položili otázku, co je na našem národě tak zajímavého a čím se liší od těch ostatních? Já ano, o to horší je můj názor na tento bídný stát a národ.

1940fuhrer-3r-kopie.jpg

 Komplexní popis Čechů je dosti složitý. Na jednu stranu v sobě potlačují projevy jakéhokoliv nacionalismu a v mnoha případech se snaží i zapomenout, že ve svých OP mají napsánu českou národnost. Cítí se být méněcenní oproti vyspělejším národům a v danou chvíli se dá mluvit o návalu pocitu lidského uvědomění, že je asi něco v nepořádku a že tak trochu na tom má podíl i daný dotyčný. Kdežto v situaci, kdy je zapotřebí jednotného národního vystupování podníceného jistým prvenství, například sportovním, se každý hrdě přihlásí k jindy zavrženíhodné národnosti.  Sami si položte otázku, zda si myslíte, že existuje nějaká česká národní jednota? Ne ve smyslu šovinistického celku, který se brání okolním zahraničním vlivům, ale který se brání jako jeden celek, například proti špatné politické situaci? Chápu, že jsme slavní českým pivem, ale proč veškerou národní jednotu vázat k hospodským výkřikům o nespokojenosti a po zavření lokálu být opět tím malým, méněcenným Čechem?  

Jistě každý začne nadávat, že to není pravda, že jsme všichni pyšní na svůj původ. To je pravda, jsme pyšní jen sami na sebe. V této zemi je 10 000 000 pyšných jedinců, jejichž spojení v jeden celek není zřejmě nikdy možný. Dokážeme se starat sami o sebe, však jen v rámci svého mikroprostředí. Co je za dveřmi nás už nezajímá, hlavně, že já mám klid. Takto  přistupujeme ke každé věci v našem životě, k politice, k práci, k sousedům, k rodině, ke svému původu. Já, já, já ! Nic jiného Čech nechápe, než sám sebe a právě v tom je malost našeho národa! Tento stav je však pouhým dopadem minulých dob, kdy jsme byli donuceni podvolit se židovským diktátům a pod rouškou demokracie a svobody jsme se odtrhli od svého pravého národa (čtěte zde, zde, zde a zde). Nyní jsme jak malé dítě potulující se nepřístupným a chladným lesem, bezbranné a nedokonalé. Jak dlouho potrvá, než dospějeme? Jak dlouho potrvá, než budeme opět dokonalí? 

Proto se budu vždy neposlušně stavět na odpor zaběhlému „systému Já“, který opět nahrává pouze jediným. Budu vždy uznávat principy, které jsou založeny na základech národní jednoty, tradici a historické skutečnosti, smyslu pro celek a schopnosti tomuto celku pomáhat. Malý národ Čechů může opět být uznávaným a prospěšným pro celou vyspělou společnost. Uvědomme si, kde je náš pravý původ a kde je naše pravé místo a dejme našemu životu pravý smysl!

Reklamy

13 komentářů to “Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ…..nesmysl!”

 1. Hamba hamba třikrát hanba.Nácky jsem vždy toleroval ale tohle už je opravdu trochu moc.Český nacionalizmus byl vždy proti němcům.Uboze lést do prdele skopčákům no fuj.V každém pravém vlastenci to vzbudí nanejvíš rozhořčení a vztek.Něco vám řeknu chtěl jsem jet do té plzně Kašlu na vás.Uvědomte si že to není jen provokace nákech židomilů ale je to výsměch českým vlastencům.Nedivil bych se kdyby to psala antifa.Někdo má nekde malou svastičku dobře nevadí ale s tímhle popíráte podstatu českého nacionalizmu.Musím si nad autorem odplivnout.Nic než Český Národ Jsi čech tak si toho važ.

 2. Ten obrázek s tím textem je hnus a pangermánská propaganda. Není třeba Němce nenávidět, stačí jim nelézt do zadnic…

 3. Sudetendeutscher Says:

  To ja si zase musim odplivnout nad Disidentem… Jinak doufam ze si nebyl v ty plzni protoze z predstavy ze sem tam stal vedle posranyho sovinisty mi dela nevolno! Z cele historie je jasne patrne ze zadne cesstvi a cesky narod vubec neexistuje a vlastne nikdy neexistoval!

  Jinak k autorovy:
  Bravo,bravo!!! Pekny clanek a hezky mi hreje u srdce kdyz ctu posledni pasaze! Jsem spolecneho nazoru! My se musime opet vratit k nasemu staremu Vaterlandu a narodu!!! Wir mussen wieder zu Deutschland gehören!!!

 4. An „Sudetendeutschen“: Verpiss dich, du Provokateur! Warum schreibst du hier was auf tschechisch, wenn es ein Tschechentum und tschechisches Volk nie gegeben hat???

 5. sudetenndeutscher Ty jsi němec? Jsi čech nebo němec?
  Když jsou některý český nacionalisté kapku nahnědlí dobrá dá se přimouřit oko ale toto je OPRAVDU ALE OPRAVDU SILNÝ KAFE PRO KAŽDÉHO SLUŠNÉHO ČECHA.JAKOBY PROVOKACE DO OČÍ BIJÍCÍ.

 6. Dizident: Jestli je to Němec, tak patří do vagónu pro dobytek… Ne za to, že je Němec, ale za to, co napsal. Jestli je to Čech, tak ho upřímně lituju. Zřejmě má jako Čech komplex méněcennosti, tak leze do zadku skvělému velkému německému národu. Samotní Němci by ho ale dost možná odkopli.

 7. Podle sebe soudím tebe…!
  Ne, jsem skutečně hrdý na to, že jsem Čechem. Nestydím se za to. Nemám potřebu řvát u televize s pivem v ruce „kdo neskáče není Čech“ a další den jít do práce a plivat na svůj národ. S Němci nemám problém, pokud ovšem oni nemají problém se mnou. Odmítám se považovat za něco méněcenného a podřadného. MŮJ národ přežil více než 1200 let mezi mlýnskými kameny mnohem větších národů. Přežil 400 let germanizace. Přežil 40 let komunismu. To myslím samo o sobě dostatečně vypovídá o našich rasových kvalitách…
  Mimochodem, když se tak hrdě hlásíte k Německému národu, zkuste se trochu detailněji podívat na dnešní Němce… Stal se z nich obézní, perverzní, líný a méněcenný ksindl, který si není schopen bez auta ani vybrat poštovní schránku. Kdyby teď šlo Německo do války, do 14-ti dní kapituluje!
  Co se týče tzv. sudetských Němců… Je dobře že jsme se jich zbavili. Silnější vyhrál a zničil slabšího. Z rasového hlediska byli sudetští němci naprostý odpad, který nechtěli ani v Německu…
  Už jsem vám obětoval příliš svého času… Zkuste někdy otevřít oči.

 8. Ke článku nemám komentář.

  Autor evidentně nenávidí Čechy a vše české. Má na to právo. Nemám s tolerancí odlišných názorů, než je ten můj problém.
  Také nesnáším některé národy nebo etnika. Co mě ovšem přijde nešťastné, je to, že je takový článek presentován právě zde. Na stánkách, kde by měl vládnout alespň částečně zdravý rozum.

  Propagace tého obdoby členství v Evropské unii podle Německého národa je na „pronárodně“ a antibolševicky či ultrapravicově orientovaných stránkách odpornost a plně souhlasím s některými příspěvky, které to označují za cílenou provokaci.

  Takovéto „myšlenky“ jako v článku patří spíše do vládních budov a konferenčních sálů v Bruselu, Tel-Avivu, Washingtonu nebo do Moskvy před nějakým časem. Třetí říše byl projekt Evropské integrace ne nepodobný tomu, jaký pobíhá právě teď a sleduje stejnou cestu do otroctví porobených národů.

  Články jako velmi snižují potenciál a kvalitu těchto stránek, rozmělňují potenciál národního hnutí stojící v opozici proti současným zeleno-bolševicko-židovským vládám napříč celou Evropou.

  Výskyt takových myšlenek „mezi námi“ je nebezpečný a velmi nás oslabuje. Autora článku by součastní politici jistě pochválili.

 9. Němci byli rasově téměř vymýcebi světovými válkami, ale my, Češi jsme zdravý, ba nejzdravější národ, co se týká rasy, nejen v Evropě, ale tudíž i na světě! Teď chtějí zničit nás!

 10. Skopčácký řitní alpinismus první třídy. Nechutné. Btw. v OP se národnost neuvádí!

 11. Autorovi: ty jsi ale pěkný prase snad ani nemůžeš bejt Čech. Ale jestli jo tak bych tě hned postavil ke zdi protože takovej vlastizrádnej xindl co leze do prdele zasranejm skopčákům akorát kurví náš národ. Nehledě na to že sami skopčáci by tě jako ,,méněcennou slovanskou rasu“ nahnali do plynu.
  Jak říkal Dr. Edvard Beneš: Musíme naši republiku vyčistit od Němců, Maďarů, zrádců a kolaborantů.
  ČECHY ČECHŮM A VLASTI ZDAR

 12. Sandokan Says:

  Jsi Čech, Čech, Čech, tak si toho važ…..nesmysl! přečetl jsem to a hned se mě zvedl žaludek.. vlastizrádné hovado!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: