Benešovi dekrety a tíha Sudet

Po Druhé světové válce došlo vlivem okupační propagandy k zfanatizování určité části obyvatel, kteří pak neváhali a brutálním způsobem ničili domnělé nepřátele, z větší části německého původu. Vygradováním této éry neracionálního společenského chování se na politickém kolbišti objevují „zákony“, které legalizují jednotlivé zločiny. Výsledkem je  totální vyhnání německého obyvatelstva z oblasti Sudet. Politický krok, který pro inspiraci zašel v tehdejší době do nově vytvořeného Izraelského státu. Přečtěte si jasná fakta zde. 

sudety3.jpg

Do dnešní doby vytváří toto příkoří mezi dříve spřátelenými národy vysokou a pevnou zeď. Šovinistické napadání z obou stran, jak z té české tak i z té německé, vytváří bujení k prohlubování nenávisti a vytváření zdrojů k nerespektování těch druhých. Je nadmíru jasné, že dnešní politická situace vytváří dogma, že jakékoliv „vrácení“ území není možné. Otázkou je, zda by to byl klíč k řešení. Pro dnešní dobu je tak typické české-antiněmecké vlastenectví. Národní křeč, která rozděluje a hlavně zeslabuje. Rozdrobit na hádající se kousky , to  strategický plán, který jak vidmo, skvěle funguje.  

Evropské národy jsou bohužel ty, kteří staví do popředí umělou slátaninu z prožidovské propagandy. Jakékoliv cítění pro naši dávnou civilizaci, jejíž jsme potomky, mizí ve sféře konzumní společnosti, povrchní zábavy, totální blokády myšlení a kapitulace na jakékoliv národní uvědomění. Historii nezměníme a proto se o to ani nesnažme, jako například židé. Činy, které daly vzniknout černým stranám společné česko-německé kroniky, se dají přisuzovat pouze a jen prozřetelnosti. Zkusme nalézt řešení tohoto patu a staňme se lepšími, o stupeň vyššími lidmi.  

Nejsme žádným způsobem vinni za to, že nečeský Beneš konal proti svému národu ve prospěch někoho jiného. Není zde žádný důvod, proč bychom měli doplácet na jeho rozhodnutí a stavět se na odpor k tolerantnosti k jiným. Uvědomění si dřívějších vztahů s našimi sousedy nám otevře cestu k vytvoření lepší, proevropské společnosti, která jako celek svobodných národů bude opět růst  po stránce materiální a duchovní, kdy dojde k vytouženému povznesu lidskosti nad všechny dosavadní jednoduché a povrchní chtíče velkokapitalistické doby.   

Buďme neposlušní a začněme otevřeně mluvit o problémech a jejich příčinách. Nenechávejme se rozdělovat v menší a slabší celky, které se budou mezi sebou hádat jako malé děti.

 

Reklamy

Jedna odpověď to “Benešovi dekrety a tíha Sudet”

  1. Autor tohoto článku je nebetyčný idiot (a že je nebe hodně vysoko), který nemá ani potuchy o jakékoliv historické souvislosti a vykládá si historii tak, jak potřebuje!

    Přečtěte si nějakou publikaci o konferencích Spojenců, věnujte pozornost zejména té poslední (Postupim), zkuste si to všechno doplnit jednáními Beneše se zástupci jiných států a pak sem něco pište…

    Prosím ještě o vysvětlení, která okupační moc působila po válce v ČSR? Děkuji…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: