Transformace Holocaustu na náboženství

Ortodoxní tvrzení o Holocaustu nemůže být orámováno racionálními argumenty, protože jeho absurdnost je obrovská. Žádá se od nás, abychom věřili ve fata morganu rozsáhlého zabíjení ve vražedných továrnách, které nezanechalo žádné stopy – žádné dokumenty, žádné kosti, zuby či popel – nic! Dále se od nás žádá víra, že spojenci, kteří měli rozsáhlou síť informátorů po celé Evropě a špiona v německém vedení (admirál Canaris, šéf německé rozvědky), si až do konce války nebyli vědomi této gigantické genocidy, protože pokud by o masovém vraždění věděli, pak by jednali tak, aby ho zastavili. Nakonec se od nás žádá víra v to, že Židé v Polsku, epicentru Holocaustu, až do srpna 1944 nevěděli nic o osvětimských plynových komorách, jinak by Židé z lodžského ghetta neodešli dobrovolně do Osvětimi – což je přesně to, co udělali, jak udává Raul Hilberg ve svojí práci o Holocaustu (Die Vernichtung der europaeischen Juden, str. 543/544).

 

 

 

 

Protože sionisty kontrolovaný systém „západních demokracií“ je neschopný čelit revizionistickým argumentům, uchyluje se k cenzuře a brutální síle, aby umlčel nebezpečné heretiky. A Židé postupně transformují Holocaust na náboženství. Jde o velmi chytrou strategii, protože – jak trefně poznamenává Robert Faurisson – člověk nemůže vyvrátit náboženství vědeckými argumenty. Muzea a pamětníky Holocaustu, množící se jako houby po dešti po celé Evropě a USA, se takto skutečně stávají chrámy nového náboženství, zatímco profesionální „přeživší Holocaust“, jako je Elie Wiesel, jsou kněží tohoto nového náboženství. Abychom dokázali toto tvrzení, stačí citovat samotného Eliho Wiesela: „Holocaust je světovým tajemstvím, tajemstvím, které je limitované na kruh kněžstva přeživších.“ (Peter Novick, The Holocaust in American Life, 1999, str. 211, 212). Další velekněz kultu Holocasutu, Simon Wiesenthal, zachází ještě dále: „Když každý z nás předstoupí před 6 milionů, nebudou se nás ptát, co jsme dělali se svými životy… Řeknu: Nezapomněl jsem na vás.“ (Simon Wiesenthal v Response, Vol. 20, Nr. 1).

 

Nejsou povolené žádné kritické otázky o Holocaustu, protože jsou rouháním: Způsobují nesmírný neklid věčným obětem perzekuce, Židům, a jsou pokusem očistit národní socialismus – nejhorší ideologii všech dob, která způsobila Holocaust! V dnešním Německu je dokonce považováno za nemyslitelné porovnávat Holocaust s krutostmi komunistických tyranů jako Stalin nebo kambodžský diktátor Pol Pot, protože se to považuje za „relativizování“ a „trivializování“ nejhoršího zločinu v historii. Francouzský sionistický propagandista Claude Lanzmann, tvůrce dlouhého a nevýslovně hloupého filmu o Holocaustu (název tohoto filmu je Shoa, hebrejský výraz pro „katastrofu“, který je Židy často používán jako synonymum pro „Holocaust“) se ani nesnaží skrýt skutečnost, že kult Holocaustu má nahradit křesťanství: „Pokud je Osvětim něco jiného než horor historie, potom se křesťanství otřásá v základech. Kristus je syn Boží, který šel na konec lidsky snesitelného, kde snášel nejkrutější utrpení. (…) Pokud je Osvětim pravdou, potom existuje lidské utrpení, které se s utrpením Krista jednoduše nedá srovnat. (…) V tom případě je Kristus falešný a spása nepřijde od něj. (…) Osvětim je vyvrácením Krista.“ (Les temps modernes, Paris, prosinec 1993, str. 132, 133.)

 

 

V dnešních dnech velká část Židů v Boha nevěří, ale prakticky každý z nich věří v 6 milionů. Sionistické vedení šikovně využívá Holocaust na sjednocení světového židovstva, udržujíc je ve stálém stavu hysterie a perzekuční mánie, tvrdíc, že jen soudržností budou Židé schopni zadržet hrozbu nového Holocaustu. Je bez debaty, že jen málo nežidů chce přijmout pochmurné náboženství Holocaustu. Zatímco převážná většina lidí na západě stále věří, že oficiální tvrzení o Holocaustu je v základu pravdivé (i když mají dojem, že čísla jsou nějak nadhodnocená), jsou úplně znechuceni věčným lamentováním o židovských obětech a židovském utrpení. Jednoduše už o tom nechtějí nic slyšet. Průzkumy veřejného mínění v Německu ukázaly, že velká většina populace byla proti plánovanému památníku Holocaustu v Berlíně (čemuž si žádná velká strana, vedoucí politik či velké noviny nedovolili oponovat). V soukromí jsou politici možná stejně tak znechuceni nekonečnou litanií o Holocaustu jako zbytek populace, ale nemůžou si dovolit nechat revizionisty vyhrát, protože by to otřáslo samotnými základy „demokratického systému“, kterému vděčí za svoje kariéry a bohatství.

Reklamy

60 komentářů to “Transformace Holocaustu na náboženství”

 1. Za tento článek děkuji.Není tu až tak moc nic, co bych nevěděl, ale jsem nesmírně rád , že se zde naskýtá možnost si tento obsah přečíst.Názory a postoje na různá témata a události by si měli čtenáři utvářet sami,tak si já představuji SVOBODU SLOVA A PROJEVU.Moudří již od nepaměti věděli,že po akci,následuje reakce,podle mě je toto neměnný fakt. Přeji tomuto blogu hodně štěstí a vytrvalosti!

 2. A proč si lidé podle tebe vymysleli holocaust? Aby mohli strašit děti, které se přestali bát čertů? Popíráš koncentrční tábory a genocidu některých etnik. Jak vysvětlíš náhlé snížení populace slovanů, romů a židů v letech 1941-45? Utekli na mars? Zakopali se v zemljankách a neví, že skončila válka? Myslíš, že všechny fotky z vyhlazovacích táborů jsou povrh? A taktéž video záznamy? Existuje hodně letáčků o těchto, vámi popíraných, věcech. Koukněte na ně. Prosím.

 3. Vážený zXz,
  s Vašimi slátaninami zde jak je vidět nikdo nehodlá diskutovat.
  Protože těch blbů z vymytýma mozkama masovými médii má
  každý racionálně uvažující člověk dost. Můžu Vám pouze
  doporučit zvednout prdel od židovize (TV) a otevřít si inter.
  stránky http://www.vzdelavaci-institut.com kde v sekci Revizionismus
  máte příslušnou literaturu na toto téma. Tam nejdete odpovědi
  na Vaše hloupé otázky. Zvláště Vám doporučuji nepřekonatelnou studii – „Rudolfova zpráva“ – ve které její
  autor vědecky prokázal že tzv. Holocaust (splynování 6 milionů
  Židů) – je podvod!!

 4. Pro Vás nejsem žádný vážený. Pan Lobo tady píše o SVOBODĚ SLOVA A PROJEVU. I já jsem tuto skutečnost využil. Toto je diskuze, že? Člověk se může vyjádřit. V normálníspolečnosti. Ale u Vás se může vyjádřit pouze tak, aby se to Vám líboli. Nejste shodni k diskuzi. Popíráte nepopíratelné.Odpověz mi. Ty. Kde se vzalo tolik materiálů, tolik lidí co to zažilo. Byl jsi někdyv Terezíně? Lidicíh? Dokázalby jsi říci lidem coto zažily, že si tojen vymysleli? Předem děkuji za odpověd.

 5. Blbe, kdyby jsi si přečetl, mnou doporučenou literaturu (ale asi
  neumíš číst) tak by jsi se dozvěděl, že nikdo nepopírá že v
  konc. táborech umírali lidé!! Zemřelo jich přibližně cca 200-
  500 tisíc – a to většinou na nemoce (epidemie) tyfu, a v
  posledních dvou letech na podvíživu která byla způsobena
  nedostatkem potravin (zhroutila se dodávka potravin následkem bombardování, atd). Potud skutečnost. Sprostou a
  odpornou židovskou lží je však tvrzení – že docházelo k tzv.
  průmyslovému vyhlazování Židů v plynových komorách. Je to
  propaganda která byla vymyšlena už za války!! Cílem této
  židovské lži bylo a je učinit ze sebe mučednickou nedotknutelnou rasu – kterou by se nikdo nesměl opovážit
  kritizovat!! A když se podíváte na tu jejich systematickou
  propagandu v tomto, tak ovoce zklízejí. Stamiliony se nechali
  obelhat a tuto blbinu papouškují!! Opět ti nemůžu doporučit
  nic jiného než ony stránky http://www.vzdelavaci-institut.com
  A co se týče těch židovských prolhaných bestií které na
  obrazovce vykládají že viděli plynové komory – samozřejmě
  že všichni lžou. Drží vzájemě při sobě! To je fenomén který
  nežid těžko chápe. Ale už se mnohokrát stalo – že někteří
  Židé prohlásili že to nikdy neviděli ale slyšeli to vyprávět
  a podobně!! Tyto fámy jak už jsem řekl začali Židé zcela
  účelově rozšiřovat už za 2. světové války!

 6. Pathos problému je ten že existovali.

 7. No vidiš zXz, když ti někdo ukáže že na toto téma
  existuje dokonce vědecká literatura (viz. ona
  Rudolfova zpráva, a další) tak se nezmůžeš na nic
  jiného než si dupnout a prohlásit: „a přece byli“!
  Takový z Vás udělali kretény. Proč si myslíš že autory
  těchto věcí po celém světě sionistická mafie zavírá do
  kriminálů. Čeho se bojí?!! Přemýšlej chudinko….

 8. Tohle nemá cenu…

 9. Tak jsem se koukl na tu „tvoji“ Rudolfovu zprávu. Já nevím, je to furt na jedno brdo. Mě spíš pořád přijde, že je to popírání věcí, které se skutečně stali. Samozřejmě nic není černobílé. Ještě jedna věc mě zaskočila na stránkách Národního institutu. Je tam seznam židovských umělců. Jak herců, zpěváků, tak skladatelů a nevím z jakých oblastí ještě. Zajímalo by mě, proč tento seznam vznikl. To až budete mít významnější post v komorách PS PČR (a doufám, že k tomu nikdy nedojde) tak půjdete podle abecedy?

 10. No vydíš zXz, přesně podle mého očekávání. Přečetl sis, ale
  nikdy neuznáš že jsi se mýlil ty, typická namyšlenost gójů.
  Nepřiznaj že nalétli židovské lživé propagandě. Tvůj slint:
  je to furt na jedno brdo, mluví za vše! Takže vědecká práce
  je na jedno brdo, ale neustálé lživé zvratky Židů v TV jak
  viděli plynové komory na brdo nejsou, že? Trdlo! A co se
  týče onoho seznamu Židů v kultuře. Byl vypracován proto
  aby byla známa míra židovského vlivu v kultuře a hlavně
  proto aby to bylo známo. Židé to záměrně utajují a hrají
  si na Čechy. Češi nemají právo vědět že u moci, v kultuře
  atd, jsou z 90% zastoupeni Židé?! A pročpak?! Pročpak se
  to asi utajuje, že?! Přemýšlej trdlo!

 11. Mají právo to vědět. Proč ne! Žijeme v demokratické společnosti. To se ti asi taky nelíbí co? Proč je nedokážete tolerovat?

 12. No vydíš zXz, shodli jsme se, mají právo to vědět. A co se týče
  tvého kidu – proč je nemůžeme tolerovat?! Vysvětlení si měl
  u onoho seznamu, ale asi neumíš číst, nebo nechceš vidět to
  co nechceš. Takže ti to ocituju z oněch stránek zde, trdlo.

  Židé jsou rození komedianti – proto je jejich zastoupení například v divadle a filmu tak vysoké. Jejich účast v divadle a filmu postupně vedla od začátku 20. století ke znemravnění a zidiotštění celých národů. Židé programově začali prostřednictvím těchto oborů měnit mentalitu lidstva. Záměrně natáčeli a natáčí mravně škodící filmy, ve kterých propagují pornografii, sexuální zvrhlosti, vraždy, drogy a vůbec vše, co bylo křesťanské civilizaci cizí. Tím postupně vytvořili (samozřejmě synchronizovaně s politickými kruhy, kde je jejich moc také dominantní) současnou vyhaslou konzumní společnost, která je vrcholem lidské degenerace! Židovská účast v těchto oborech vždy cíleně směřuje k ovládání pocitů, vášní, myšlení, vkusu a mravnosti celých národů. Proto jsou neustále propagováni psychopaté jako Franz Kafka a jiní jako géniové a neustále znovu jsou financovány reedice jejich děl. Bez tohoto zhoubného vlivu Židů v kultuře, který za pouhé jedno století proměnil staletou kulturu národů v ošklivost až hnus, bezduchost, slabomyslnost, vulgaritu, nestoudnost a ubožáctví by bylo nemyslitelné nahradit staré křesťanské monarchie s jejich císaři – Havlem, Dienstbierem či Klausem. Dnešní zubožená veřejnost přijímá tyto klauny pouze proto, že jejich duchovní plytkost je jim blízká a nikdo jiný jim nesmí být představen. Všeobecné blbství je nejpříznivější půdou pro instalaci tak nechutných a jinak nepřijatelných režimů!

 13. Ty nechodíš do divadla? Di kin? Na koncerty? Nedíváš se na porno? Nebo si vybířáš jen ty „nežidovské“ zábavy? Zkus mi to říct ty, proč ty konkrétně, je nemůžeš tolerovat. A neodvolávej se na nějáký podnárodní institut. Nebo snad nemáš vlastní názor?

 14. zXz, to si opravdu tak blbej. Četl jsi to?!, a nepochopil?! Vždyť
  ten zhoubný vliv Židů tam je polopaticky zcharakterizován!
  Něčemu nerozumíš?! Já se s tím stotožňuji – a je to můj názor!!
  Tolerovat zlo může pouze takový nechápavý blb jako ty! A
  televizi jsem vyhodil před 8 lety! Mám jenom počítač. Kdo jednou pochopí že média v rukou Židů dělají programově z
  lidí naprosté kretény, ten se přeci na ně nebude dále dívat.
  Můžu tě ubezpečit že 80% takzvaných zpráv jsou lži, polopravdy a mystifikace. Lidé už dnes nemají přístup ke
  skutečným událostem – sledují filtrované blbiny a myslí si že
  jsou informováni!

 15. Názor si nech, ten ti neberu. Já to jen nechápu. A na internetu jsou jen pravdivy informace? Asi ne co? Ty tu docela fabulujes, v tom případě je tento web vyjímka?!!

 16. zXz, to máš těžký. Pokud to nechápeš, pak máš dlouhý vedení,
  nebo to nechceš slišet. To druhé bude asi pravdivější! A ani
  na internetu, ani v oficiálních (tam už vůbec ne) médiích, ani
  v oficiální bibliografii není vždy jenom pravda! Samozřejmě že
  ne. Pokud ti můžu poradit – ze své zkušenosti – pravda je
  obvikle řečena tam kam oficiální masmédia plivou nejvíce žluči
  a pomluv. PROTOŽE JE CELOSVĚTOVĚ ZNÁMO KDO TYTO MÉDIA
  OVLÁDÁ! V tom se musí ale každý zorientovat sám!! Pokud ale
  věříš oficiálním blbinám (viz. Holocaust, 11. září že spáchali
  arab. terorisé, atd, atd…) pak ti není pomoci!

 17. zXz, ještě poznámku k mému výše řečenému. Jelikož studuji
  židovsko-zednářskou problematiku a tím světovou politiku už 10 let, kdy jsem přečetl celý svazky kde je židovská konspirace a její cíle doložena – to říkam zcela upřímě. Pokud ti tedy můžu doporučit tuto tématiku, a pokud jí samozřemě chceš studovat, či se o ní něco hlouběji dovědět – stáhni si pro začátek z onoho institutu – pojednání: Věčný Žid aneb vraždění, vykořisťování a drancování národů podle 3000letých židovských plánů – je tam v sekci (Judaismus a sionismus), poté si stáhni ze sekce (Islám) – studii J. Rothkranze; Kdo skutečně řídí islám, poté si
  opět stáhni v sekci (Evropská unie) stručnou studii J. Rothkranze; Ano Evropě znamená ne Maastrichtu – dodrž mnou doporučený postup (neměň ho) čti to v tomto pořadí a
  věř že můžeš pochopit hodně. Konečný úsudek nechávám
  samozřejmě už na tvém rozumu! Pak už samozřejmě, pokud
  tě to zaujme může následovat další literatura s touto tématikou. Jsou to tedy ony stránky:
  http://www.vzdelavaci-institut.com

  déle (ale až si prostuduješ tyto věci) si otevři:
  http://www.europskenarody.info

 18. Podle gramatických chyb by člověk řekl, že celá diskuse je dílem jediného člověka. 🙂

  Jinak musím říci, že autor příspěvků v diskusi pod akronymem Jan Kilop je pochopitelně nehorázný idiot a demagog. Popírání holocaustu je minimálně nemorální a někde dokonce trestné. Už aby tomu bylo i u nás…

 19. J_M, CO JE PLATNÉ ŽE UMÍTE GRAMATIKU KDYŽ JINAK MÁTE
  PRÁZDNOU HLAVU. VÝŠE JE NĚKOLIKRÁT UPOZORŇOVÁNO
  NA TO, ŽE PODVOD „HOLOCAUSTU“ BYL VĚDECKY PROKÁZÁN
  A KDYBY JSTE UMĚL ČÍST TAK SI ONU RUDOLFOVU ZPRÁVU
  PŘEČTETE, BEZ TOHO ŽE BY JSTE ZDE S POPÍRÁNÍ OBVIŇOVAL
  JAKÉHOSI KILOPA. TEN ONU ZPRÁVU NENAPSAL!

 20. Osobně nezpochybňuji utrpení židů za druhé světové války.Nechápu však proč si někdo myslí,že jejich utrpení a smrt byla horší než utrpení dalších 50 000 000 lidí po celém světě?Byly snad jejich životy v nějakém s měru cennější…?Sami se označovali za vyvolený národ,za jakési nadlidi…není to náhodou základ fašismu?Už v Basilejských sionských spisech se nejvyšší židovští duchovní shodují na potřebě utrpení židů pro možnost vydírání většinové společnosti.Závěrem:osobně si myslím,že počty zemřelých židů v ko.táborech mohou být nadhodnoceny.

 21. Pardon, pán věří sionským mudrcům a jejich protokolům (made by carská tajná policie)?
  K nadlidem: Spíše židovský nacionalismus. Stejně jako v každém jiném národě…
  Počet: Ten je skutečně nadhodnocen – viz statistiky Yad Vashem.

 22. Blbe – papouškuješ židovskou propagandu o carské policii
  a myslíš si že nejsi kdo ví jak chytrej. Chudinko. Pravost
  Protokolů sionských mudrců prokázal v roce 1935 v soudním
  řízení v Bernu znalec této problematiky Ulrich Fleischhauer ve svém znaleckém posudku. Prokázal že pocházejí ze židovských
  kruhů. Tento materiál vyšel i knižně pod názvem Pravé
  Protokoly sionských mudrců. Ale o tom asi nic nevíš blbe, že?!

 23. killabeast Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=zBotQdRfpdQ (doporučuji, pokud nechcete koukat na „vymyšlené podvrhy“, alespoň poslouchat, co říká ta paní)

 24. Ad „Pravé protokoly sionských mudrců“:
  Můžeme se dovolávat vyjádření někoho, kdo prohlásil, že „[protokoly] jsou v židovské duši! Kdo může popřít, že Židé se pokouší dosáhnout světovlády podle předem určených [tedy uveřejněných v protokolech] podmínek v Protokolech? “ (Time, 13. 5. 1935)???
  Navíc tento vysloužilý voják byl zuřivým nacistou, tudíž jeho (velice tendenční) svědectví – byť by bylo sebeodbornější – nelze považovat za objektivní.

  Ad lik:
  Rudolfovu zprávu stále čtu… Ale už na začátku mě napadla zásadní otázka: kam se podělo 2-3 miliony Židů z Evropy??

 25. Na toho prvního dementa bych reagoval asi takto: „nech si
  svojí ubohou židovskou propagandu pro sebe a nešpiň tím
  tento web. Takových paní – jak ty říkáš – můžeme vidět v
  oficiálních židovských masmédiích za ta desetiletí tisíce. Takže
  si podobné prolhané huby Židů pouštěj doma ve svém videu.
  Tady na to není nikdo zvědavý, demente!! A tomu druhýmu
  blbovi: „demente, Ulrich Fleischhauer prokázal, opakuji
  prokázal pravost těchto protokolů a to že pocházejí ze
  židovských kruhů. A tento člověk byl znalcem židovské
  problematiky už dávno před tím než nějaká NSDAP vůbec
  vznikla – takže tvůj typicky zblblý gojský pokus udělat z
  něj nacistu je kreténizmem!! A co se týče zmizení 2-3
  milionů Židů po válce z Evropy – ale oni nezmizeli – velká
  část jich skončila v USA – a další se různě rozptýlili po
  Evropě. Třeba v takovém Polsku žije dnes pod polskou
  identitou necelé 3 miliony Židů. Samozřejmě že vystupují
  jako Poláci – ovládají politiku a všechny složky veřejného
  života v Polsku. Otevřete si http://www.polonica.net – a sklapne
  Vám!!

 26. A ještě mojí druhou poznámku na J_M. A ještě co se týče toho
  Fleischhauera – sprostě lžeš když tvrdíš že byl zuřivým nacistou! Naopak: podle všeho patřil k zasvěcenějším v
  židovské otázce, tzn. patřil k těm kteří moc dobře věděli
  že tzv. nacismus je výtvorem vysokostupňových zednářských
  lóží a za nimi stojící židovské moci která tímto uvrhla Německo
  a svět do války. Celý nacistický režim byl financován
  především velkými židovskými bankami z USA! Jinak jsem
  ochoten se bavit o Fleischhauerově epochálním znaleckém
  posudku pouze s člověkem, který tento znalecký posudek už
  četl, nikoli z blbem který z něho neviděl ani řádku – a ve svém
  blbství si ho dovolí dopředu hodnotit! Studuj – říkal si že už čteš třeba onu Rudolfovu zprávu, ale zároveň jsi zdůraznil že
  při četbě neustále musíš myslet na to kam se podělo 2-3
  miliony Židů z Evropy! No, pokud budeš ke každé studii
  přistupovat s předsudkem, nikam se stejně nedostaneš.
  Židovská lživá propaganda na tebe zřejmě působí silněji!!

 27. Prošel jsem si část webu NVI a s touto diskusí končím. Nehodlám přesvědčovat někoho, o kom si myslím svoje, že nemá pravdu. Rudolfovu zprávu vzdávám a zahazuji, neboť v ní nevěřím. Stejně jako nevěřím v argumenty uváděné proti mému tvrzení.

  Pochybným budiž kroužek popíračů a bojovníků proti mase žido-zednářské, která již ovládla tento svět (podle týchž).

  Dá bůh, najdete jednou pravdu…

 28. Ty jsi tu pravdu našel v židovizi, viď demente?!!! Já vim, ono
  je strašně těžké si přiznat že jsem nalít rase z nejprolhanější
  hubou na světě! Ty budeš až do smrti radši papouškovat
  blbiny!!!

 29. Spiknutí proti dějinám a liturgii

  Židé udělali z falšování dějin velké – a možná hlavní – tajemství svých úspěchů. Bez něj by židovský imperialismus nemohl dnes ovládat téměř celý svět, nýbrž by byl poražen ohroženými institucemi a národy, jako se to opakovaně dělo ve středověku, kdy ještě Církev svatá a křesťanské národy nepřítele znaly, uměly jej odhalovat a účinně se proti němu bránit. Obzvláště církevní i světské kroniky jsou zdrojem takové znalosti a líčí skutečný průběh dřívějších pokusů židovstva o ovládnutí křesťanů, o jejich vykořisťování, zmocnění se jejich náboženství, o zničení Církve, vyvolávání schismat, o organizování kacířství a spiknutí proti křesťanským národům.
  Dokud znaly historickou pravdu, dokázaly generace křesťanů i pohanů vždy svého hlavního nepřítele identifikovat, mít se před ním na pozoru a mařit jeho podvratné světovládné plány. Na základě znalosti pak kněží a hodnostáři Církve svaté pochopili, že nejzarytějším nepřítelem Krista a křesťanství je satanské židovstvo, a byli tedy i schopni Církev bránit proti jeho úkladům. K poražení nepřítele je nezbytné jej nejprve poznat. Nic není nebezpečnější než nepřítel, který své nepřátelství nebo identitu umí skrývat, protože v takovém případě může svou oběť zničit rozhodujícím překvapivým útokem. Pokud oběť útočné plány svého nepřítele nezná, je neschopna připravit se k obraně resp. ani nepochopí její nutnost, nemluvě ani o situaci, kdy si vůbec není vědoma existence nějakého ne-přítele.
  Židovský imperialismus to všechno včas pochopil a proto vynakládal obrovské síly na řadu kacířsko-revolučních hnutí a dobyvačných politických záměrů, přestože byly krvavě poráženy za cenu velkých ztrát pro „Satanovu synagógu“. Tyto nešťastné události jej naučily vynakládat část své energie na dlouhodobou organizační práci za účelem falšování světských i církevních dějin křesťanů a jejich „očištění“ od všeho, co by jakkoli souviselo se spiknutími, útoky a podvratnými hnutími Židů. Nakonec se mu podařilo, že z historických textů zmizela jakákoli zmínka o účasti Židů na podnicích tohoto druhu, které po staletí prováděli a připravovali s tvrdošíjností a energií, hodnou lepší věci.
  K ověření našeho tvrzení je nejvhodnější porovnání pojetí středověkých kronik s moderními učebnicemi historie o téže konkrétní věci. Při jejich konfrontaci lze bez obtíží zjistit, že v dnešní verzi jsou pečlivě vypuštěny sebemenší zmínky středo-věkých kronik o účasti Židů na komplotech, vzpourách, zločinech, zradách panov-níků i daných zemích atd., přestože by právě moderní historické texty měly repro-dukovat pravdu, vyplývající z pramenů, o něž se opírají.
  Stejně je tomu u historických textů katolické Církve. Duchovní, kteří se zajímají o tento druh bádání, by měli sami porovnat historii a kroniky Církve (spisy Otců, papežské buly a koncilní akta) z 1. až 15. století s historickými zprávami, vypraco-vanými v naší době. Jsme si předem jisti, že velice užasnou nad záhadným vypuš-těním jakýchkoli zmínek o zásazích Židů do kacířství, o jejich účasti na proticír-kevních a protipapežských hnutích či o židovském podílu na zločinech a spiknutích proti křesťanským národům.
  V učebnicích dějin nejrůznějších zemí se pochopitelně vždy objevují nedostatky a omyly ohledně té či oné skutečnosti. Zvláštní a současně poučné však je, že prak-ticky ve všech moderních textech o historii jsou v pozoruhodné shodě vynechány právě zprávy středověkých dějeprav, kronik a dokumentů o podvratných a škodli-vých zásazích Židů do historických událostí té doby. Bylo by směšné přičítat tak všeobecnou a systematickou shodu nějaké náhodě, která by z historických textů ne-chávala zmizet výhradně pasáže, nepříjemné Židům.
  A právě jejich znalost by měly příští generace bedlivě střežit, aby se mohly bránit židovstvu.
  Vidíme totiž, jak v průběhu staletí Židé vynaložili nesmírnou práci na to, aby bylo z moderních historických pramenů vypuštěno všechno, co by mohlo škodit je-jich světovládným plánům.
  Každý opravdový badatel může také zjistit, že zmíněné zkreslování kronik a učebnic historie je častější a všeobecnější úměrnější tomu, jak se Židé – a hlavně fa-lešně obrácení – stále více začleňovali do křesťanské společnosti a získávali v ní vliv. Pokud jde o církevní dějiny, pak spiknutí přibývalo současně se sílícím příli-vem skrytých židovských novokřesťanů, kteří pronikali do církevního kléru, aby se jej tak zmocňovali zevnitř a ničili rozkoly a bludy. Tak např. můžeme vysledovat, že až do 11. století je v kronikách a dokumentech běžně zmiňována škodlivá a roz-kladná účast Židů na společenských dějích i na všech dalších historických událos-tech. V 15. století však již jsou historické texty, psané křesťany a dokonce i katolic-kými duchovními, jejichž autoři obecně byli obrácenými Židy nebo jejich potomky, v nichž již jsou pečlivě vynechány všechny narážky na špatnost Židů, která je ovšem ještě zmiňována v ostatních kronikách, napsaných skutečnými křesťany. V prvně zmíněných textech jsou nejen vynechány všechny údaje o účasti na růz-ných událostech, ale objevují se už i snahy o přímé falšování skutečného stavu věci.
  Čím více kryptožidovští kronikáři historické texty a kroniky své doby falšovali a komolili, tím častěji se skutečně křesťanští historici, kráčející nejsnazší cestou, opírali o tyto zkreslené prameny, aniž by konzultovali starší hodnověrné dokumen-ty, podávající události bez zlovolného vypouštění. Tak lze např. zjistit, že v 19. sto-letí již téměř žádný církevní či světský historik, mnohdy jen z pouhé důvěřivosti, nepřináší údaje o škodlivém působení Židů v předcházejících stoletích. Dnes jsme tedy v už tak neutěšené situaci, že musíme sahat po židovských historických učebni-cích, určených pro vnitřní potřebu synagógy, chceme-li rekonstruovat skutečné dě-jiny Církve svaté.
  Vzhledem k nesporné skutečnosti, že církevní dějiny, přednášené v seminářích i světských univerzitách a školách jsou neúplné, zkomolené a chybí jim všechno to, co by posluchačům mohlo dát představu o nejhorších a nejzarputilejších nepřátelích Církve a lidstva, je naléhavě nezbytné, aby majetnější křesťané financovali práci ta-kových badatelů, na nichž nelpí sebemenší podezření, že by byli spřeženci Židů; je-nom tak mohu být zrekonstruovány skutečné dějiny Církve a Evropy. A pouze tím lze také dosáhnout toho, aby budoucí světské i duchovní generace jasně viděly a byly bdělé a připravené k obraně proti novým útokům a spiknutím nepřítele.
  V liturgii a obřadech Církve svaté se všude naráží na nebezpečnost Židů, na jejich neupřímnost a hříšnou nenávist vůči Kristovi a Jeho Církvi. Takové va-rování samozřejmě Židům nesmírně vadí, protože znamená neustálé upozorňo-vání na to, co by chtěli z paměti křesťanů vymazat: na svou ničemnost a nebez-pečnost, před níž je třeba se chránit. Proto nyní chystají neuvěřitelně smělý krok a nadcházejícího ekumenického koncilu hodlají využít k tomu, aby s pomocí své „páté kolony“ v lůně Církve k prosazení její naprosté reformy změnou liturgie a cír-kevních obřadů a vypuštěním všech zmínek o ničemnosti a nebezpečnosti ži-dovstva.
  Tím Židé a jejich spřeženci v kléru chtějí ještě více zaslepit křesťany i církevní hodnostáře, kteří by pak již neznali úhlavního nepřítele Církve a neuměli se mu účinně bránit.
  Je zcela zřejmé, že potom by Židé mohli ještě snadněji pokračovat v zotročování a ničení Kristovy Církve i celého lidstva.
  Je třeba vzít v úvahu, že všichni dobří duchovní, kteří svědomitě vypracovávali liturgii a obřady, jež Církev v průběhu staletí přijala za své, měli velice dobrý dů-vod k jasným zmínkám o Židech. Když je tedy Církev svatá přijala, v žádném pří-padě se nemýlila, jak tvrdí náhončí Židů, nýbrž se jako božská instituce rozhodla zcela správně.
  Kromě toho existuje také plán na odstranění tradice jakožto zdroje Zjevení, jak jsme si ukázali již na jiném místě s poukazem na to, že hlavním cílem tohoto ma-névru je odbourání po výtce protižidovských nařízení v bulách, koncilních záko-nech a učení církevních Otců jako závazného učení Církve, přestože jsou pro to uváděny zcela jiné důvody jako jsou údajný antisemitismus, rasová nenávist a pod.

 30. killabeast Says:

  Vy jste totálně nemocní posedlostí z židů. kdopak mi tady odpoví na to, kdo je to žid. Jak byste ho charakterizovali?

 31. killabeast Says:

  „Ty jsi tu pravdu našel v židovizi, viď demente?!!! Já vim, ono
  je strašně těžké si přiznat že jsem nalít rase z nejprolhanější
  hubou na světě! Ty budeš až do smrti radši papouškovat
  blbiny!!!“

  Tak tady se zároveň píše, že Židé nejsou rasa, ale zároveň, že ne. Tak jak to teda je? 🙂

 32. Tak za prvé – nikdo tu není nemocný s posedlostí z Židů!
  Tady se akorát probírá židovská otázka – to zaprvé,
  televizní diváku. Kuchař když napíše knihu receptů, tak
  taky není nemocný s posedlostí z vaření! Já vim, v židovizi
  v 19.30 až 19.50 máš pocit hojnosti tématu, ale tady takový
  odpad nečekej! Zároveň se sice ironicky (a myslíš že nejsi
  kdovíjak chytrej) ptáš, kdo je to Žid, přesto ti odpovím!!
  I přesto že panuje v této otázce názor (protože přímý
  důkaz neexistuje), že naprostá většina současných Židů
  jsou potomci Chazarů, čili kmene (v jihozápadním Rusku),
  který někdy v 9. století přestoupil na judaismus – já osobně
  si to nemyslím! S tohoto důvodu, pak tvrdí že Židé nejsou
  tou původní rasou Židů která přišla z Palestiny. Pokud by
  to byla pravda – pak by skutečně (většina) současných
  Židů nebyla rasou – respektive byli by Chazaři. Ale to bohužel nemůže být pravda. A to s toho důvodu – že Židé kteří byli po celá dlouhá staletí obchodníci, lichváři – s těmi
  nejodpornějšími charakterovými vlastnostmi jaké kdy lidstvo
  spatřilo – sklon k zločinu, arogance, pýcha, komedianství,
  atd. Tyto vlastnosti dělali a dělají Židy tím čím byli a jsou –
  zločineckými konspirátory proti lidstvu. Proto dnes celosvětově ovládají finance, vlády, politiku, nadnárodní
  instituce, kulturu, média, atd. Čili jak by potom jakýsi
  Chazaři – mohli zaujmout tyto posty – když by jim chyběli
  tyto vlastnosti Židů. Tím že před staletími přijali judaismus
  jako svojí víru – tím se přeci nemohli stát Židy. Respektive
  nemohli do své chazarské krve nijak „vsadit“ tyto
  charakterové vlastnosti Židů. Čili to je z mého hlediska
  nejlepší vysvětlení toho, že 90% dnešního židovstva,
  nemůžou být Chazaři jak se tvrdí! Je asi pravdou že
  tehdejší Chazarská říše přijala judaismus – to ale ještě
  přeci neznamená že 90% dnešního židovstva jsou
  Chazaři. Navíc když se člověk podívá na ty současné
  židovské ksichty – jako je třeba u nás Kühnl, Železný,
  Weigl (kancléř na hradě), Gabal, Pehe, Svěrák (herec),
  Rašilov (herec), Abrhám (herec)….atd, atd.. to bych musel
  vyjmenovat téměř všechny herce – to jsou přeci typické
  orientální ksichty (černé vlasy, oči, atd). Samozřejmě i
  mezi Židy jsou zrzavý a světlovlasý (viz. Havel, Kroupa,
  Ransdorf, atd..) ale to je proto že židovská rasa je
  míchanicí ras ještě ze staré Palestiny!!

 33. Charles Boner Says:

  Nacistický ksindl zjevně ještě nevychcípal. Antisemitské lži, které zde prezentujete, pánové nacisti, jsou neudržitelné a vy to dobře víte. Naštěstí je dnes jiná doba než ve 30. letech a tak vám nezbývá, než zajít na úbytě na okraji společnosti.

 34. Židovský ksindl zjevně ještě nevychcípal. Sionistické lži, které zde bliješ, pane žide, jsou neudržitelné a ty to dobře víš. Naneštěstí je dnes jiná doba než ve 30. letech a NÁM nezbývá, než bojovat za přežití na okraji společnosti. Vsadím se, že 2. historický precedens použití ZHM odmávne opět žid. V pětačtyřicátém to byl jakýsi harry šalamoun truman. Takže žide charlesi bonere, buď ve střehu. Svou kůži neprodáme lacino. 🙂 🙂

 35. Stokrát opakovaná lež se stává pravdou:Stále se měnící počet obětí napsaný na desce v Osvětimi. Nejprve tam stálo, že jich byly 4 miliony. Pak byl tento nápis v tichosti nahrazen jiným, proklamujícím 2,6 milionu. Dnes tento nápis tvrdí, že v Osvětimi zemřelo jen 1,5 milionu Židů a ještě se vedou vážné diskuse o snížení tohoto čísla na 700 000. Přesto se nikdy žádné snížení počtu nepromítlo do tvrzení o celkovém počtu 6 milionů.“Údajný židovský holocaust odporuje jednoduché logice: proč by Německo, bojující na dvou frontách… s nedostatkem paliva… namísto zdrojů… přepravovalo po železnici miliony Židů… stovky a tisíce mil… do táborů speciálně postavených k tomu, aby v nich byli drženi… krmeni…
  oblékáni… tetováni kvůli kontrole… a to vše jen proto, aby byli ZABITI?
  To vůbec nedává smysl. Kdyby Němci chtěli zabít Židy, udělali by to stejně, jako když počátkem století ruští Židé zavraždili 20 až 80 milionů ruských křesťanů… kulkou do spodiny lebeční, kdekoliv by je našli.

 36. Nazi shit Says:

  A nejaka jina pohadka by nebyla?:-)))) Tupost nackuje povestna, ale co je moc to je prilis. Toto te ucili ve zvlastni debilku? Ale asi spatne te ucili utirat si hubu vid:-))) A taky nesahat na smrdolinka kdyz slysis slovo Zid. :-)))

 37. Promiňte mi, že vstupuji do vaší debaty, ale vy tady doopravdy tvrdíte, že to, co se celou dobu učíme ve škole, posloucháme v televizi, dočítáme na internetu o tom, jak byli žídé vyvražďování ( a nejen oni) je vlastně všechno lež? Chcete doopravdy říct, že se nic z toho nestalo? Protože abych byla naprosto upřímná, byla bych „ráda“ kdyby se tyhle hrůzy dopouštěné na lidech nikdy nestaly.

 38. Tohle už je ale přehnaný…ostatní články autora jsou k smíchu, ale tohle je už k pláči, popírání holocaustu… Copak chcete všechny lidi, kteří holocaust zažili a kteří o něm vyprávějí, označit za lháře? Mnozí z nich ani Židé nebyli! Jak vysvětlíte nahrávky spojeneckých vojáků, kteří tábory osvobozovali? Že to je židovský materíïál, nebo jimi byli vojáci řízeni?? A ještě, když někdo něco namítne, označit ho za blba? A to si autor chce říkat civilizovaný občan patřící k lidské rase?? Vždyť takhle reagovat umí i feťák z nejzaflusanější uličky u hlaváku, ale respektovat, že je někdo proti a diskutovat s ním rozumně, to asi pan Kilop neumí, je zaslepen nenávistí a šílenstvím!

 39. Adolf vs Eisenstien Says:

  Kazda propaganda je prehnana, jak ta zidovska ktera na nas cpi opravdu na kazdem kroku a rohu….atd, tady musim dat za pravdu autorovi, jan kilop? na zacatku diskuze pozdeji jine nicky, tak i ta propaganda protizidovska prezentovana zde jiz zminenym autorem clanku. Protoze to co tu pan autor uverejnuje nejsou jen hola odhaleni pravdy a skutecnosti, ale uz to opravdu propaganda je. Rad bych zejmena zduraznil to, jak „slepje“ a na 100% duveruje a odvolava se na tpravy typu Rudolfovy Fleischbauera…a tak. Je to slepota tzv II. faze, to kdyz procitnete, pootevrete oci a zjistite jak vas nekolik let tahali zidi za nos, opustite onu prozidovskou propagandu a uchylite se k tomu protizidovskemu extremizmu.
  Ja osobne bych si opravdu netroufnul tvrdit ze napr. plynovy komory nebyly, kdyz holokaust byl „pod taktovkou“ zidu, jak tu uvadi autor jankilop, tak proc ne s plynovyma komorama?.
  Dalsi co tu zaznelo, „kde sou tedy ty 2-3mil zidu“. Zajimave ze pan ci pani tu tastaval nazor 6mil. mrtvych a nahle postrada jen 3. No nevadi, ale kam se tedy podelo onech zbylych 45 milionu nezidu po celem svete.
  Holt, asi by to byla zajimava valka ve ktere zemrelo 50 milionu lidi a ani jeden zid.
  A jeste jedna vec. Autor clanku svym extremistickym pristupem jen nahrava prave zidovske propagande svymi nekdy az absurdnimi tvrzenimi, slepou viru v pravdivost obsahu nekolika protizidovskych spisku ktrym bezmyslenkovite veri, a svym az histerickym chovanim a urazenim ostanich, treba blbu.
  lidem keri tento muj prispevek cetli bych se jeste rad omluvil za abseci diakritiky a par gramatickych chyb, cestina mi nikdy moc nesla a jsem jen obycejny skladnik.

 40. Docela ostrá výměna názorů. To se mi líbí. Proč? Protože tady zaznívají otázky a témata, o kterých se jinde člověk nedočte i když nad nimi často uvažoval a přemýšlel. Můj názor je, že si Židé udělali z Holokaustu monopol, na který jim nikdo nesmí sáhnut. Oněch 6 milionů, jim nikdo nesmí vzít. Běda tomu, kdo by se opovážil snižovat, podhodnocovat či dokonce zpochybňovat, že toho tolik nebylo. Celý holokaust je pro ně jedna z nejcennějších deviz, něco jako cenné papíry na burze, zlato, nebo jiná obchodní komodita na které se už 65 let po válce stále vydělává. Pokusím se o jednu paralelu. Před 65 lety umíraly v Osvětimi lidé bez ohledu na rasu, náboženství nebo víru. Bezvěrci a gojímové jim za tu historickou „křivdu“ dodnes platí a troufám si říct, že další generace se tohoto břemene jen tak nezbaví. Světová válka není, tak proč se nikdo nezeptá a nahlas neřekne. To co Židé provádí s Palestinci je genocida, která trumfla i Holokaust. Stát Izrael je ve spojenectví z USA tak silný, že si politicky dokáže obhájit jakakoliv vojenská opatření. Viz neodůvodněné postřílení několika humanitárních pracovníků na lodi. Proč celý svět nekřičí a nepočítá:Židé dnes jste pozabíjeli stovky bezbranných Palestinských civilistů žen,starců a dětí. To nebyli teroristi. Stačí jednoduchá rovnice Arab,Palestinec= terorista. Vše je omluveno i barbarské vraždění. Nejsem odborník na Izraelsko-Palestinské vztahy, ale dlouholetý konflikt si jistě vyžádal tisíce obětí. Palestinci jsou odsouzeni, žít za zdí,ve dne i noci na ně míří hlavně samopalů a tanků, města,obce zničené a vybombardované. Lidé neví zda se dožijí rána. Není divu, že se pár chlápku naštve navleče na sebe 50kg trhaviny a sní o tom, že to odpálí v Knesetu. Palestinci jsou podle mého zahnáni do kouta. Selhalo vše. Mírová jednání a mezinárodní kulaté stoly a Rambuje atd. Nic nepomohlo. Židé zabíjejí dál. A světová veřejnost tento novodobí holoukaust tiše přehlíží, toleruje,podporuje. Židé,Bohem vyvolený národ. Předurčen k tomu, aby jich bylo více než prachu na zemi. Ptám se, ale jací Židé??? Jsou to ještě opravdu synové Abrahama,Jakoba a Izáka? Myslím, že NE. Židé zneužili i Boha ke svému kupčení ve svůj prospěch. Víru a náboženství přetransformovali v politiku a zisk.

  P.S. Jane Kilope smekám před Tvými podnětnými články stejně tak před autory, kteří otevřeli Pandořinu skříňku. Jste super.

 41. Antisionista_Max Says:

  Nejde o to zpochybňovat holocaust, zda byl či nebyl, ale právo člověka je pochybovat a hledat pravdu. Pokud lidem bude znemožňování pochybovat, pak se ocitneme v době temna. Díky pochybování se lidstvo dostalo ne nejvyšší stupeň. Nejde o zneuctívání památky obětem války, ale jde o to najít co nejvíce pravdy. Bohužel sionisti si samotní serou do hnízda a svou stále měněnou historii, kdy následně se stane historie pouze schválenou lží! Nejde o to přesvědčovat sionisty a našich pochybnostech, ale mělo by z jejich úst padnou argumenty, které potvrdí jejich tvrzení, ovšem to oni nikdy neudělají, jelikož pokud by zveřejnili pravdu o celé záležitosti, pak by ztratili svou nejmocnější zbraň holocaust a antisemitismus. Můj osobní názor je, že židovské oběti takzvaného holocaustu nemají klid a kdyby mohli, tak současné sionisty osobně pošlou komínem.
  Pokud je zde žid, tak ať mi vyvrátí tyto židovské věci:
  nepřestávali na této službě a nebylo by důstojno pro knížete [ tj. Žida] aby ho obsluhovalo zvíře v podobě zvířecí, ale jistě v podobě lidské

  Tak učíme : Gojímové, pastýři a loupežníci [ tj. všichni nečistí] nemají být vytahováni z jámy když upadli do nebezpečenství, ale mají být zničeni a usmrceni a strčeni rukou do jámy, aby zhynuli.
  Rabín Alahu k tomu pravil : Kdyby se tam nalézal žebřík, pak ho seberte a řekněte, že musíte svého syna snést se střechy

  Všichni gojímové [ tj. dobytek, nežidé] jsou dětmi nečistých a jsou hodni jen toho, aby byli vyhubeni.
  7) Okradení proselytových [ proselyta – ten, kdo přestoupil na židovskou víru] dědiců při dělení pozůstalosti, jakož i okrádání proselytů samotných, je dovoleno. Doporučuje se rozdělení jmění proselyty který zemřel, mezi židy ; když by zemřel před velikonocemi, tedy až po nich, až když není obavy, že jednají podvodně a získávají cizí jmění

  Řekne-li někdo, přísahám, že nebudu ničeho požívat od neobřezaných, pak je mu dovoleno požívat všecko od neobřezaných Židů a zakázáno všecko od obřezaných nežidů. I Žid, je-li snad neobřezán, je vyšší bytostí než obřezaný nežid

  Nepozdravujte nežidy ani o jejich svátcích. Nežid nesmí být o jeho svátku navštíven a pozdraven, je-li však potkán na ulici, pak budiž pozdraven lenivým rtem a těžkopádně

  Židé rozhodli, že celý svět musí vypadat stejně. Podle nich má existovat jen jedna vláda (ta jejich), jedno náboženství, jedny peníze atd. Tato globalisace platí i o jídle. den stále stejné hamburgery. Ve svých restauracích, kterých má jen v USA již asi 13.500, Mc Donald’s vydělává miliony dolarů čistého zisku, z nějž nesmírně bohatne Žid Jack Greenberg. To mu ale nestačí a proto krmí hlupáky v dalších 113 zemích, ve kterých otevírá každých 5 hodin další restauraci.
  K takto „okupovaným“ zemím patří také naše vlast, takže i Češi se nevědomky podílejí na obohacování amerického Žida. Ale kolik strávníků je informováno o těchto faktech ? Jistě si ani neuvědomují, že častým pojídáním hamburgerů neúměrně ztloustnou, stejně jako 55% Američanů, k vůli kterým letecké společnosti již musely rozšířit sedadla v letadlech.
  Tito udýchaní tlouštíci jsou pak nuceni kupovat odtučňovací pilulky a cvičit doma na různých trénovacích aparátech, které jsou jim prodávány (nyní i v evropských zemích) dalšími židovskými firmami.
  Podobně jako dobytek je krmen ve žlabu všelijakými lacinými a nezdravými produkty, Žid Jack Greenberg vykrmuje gojímy celého světa závadným žrádlem ve vlastních rychlojídelnách Mc Donald’s. Ne nadarmo stojí v Talmudu psáno : „Jen Žid je člověkem, vše ostatní je dobytek“. Rozemleté ovčí zdechliny obsahující nákazu „bláznivé krávy“ jsou ze ziskuchtivosti zkrmovány dobytkem aby rychle přibýval na váze. Jenže hodně lidí již bylo po snědení hovězího masa nakaženo smrtelnou nemocí Creutzfeldt-Jakob a dosud se s určitostí neví kolik jich ještě zemře, protože inkubační lhůta je několiletá. Kdo umí francouzsky, ten se z článku na jiné stránce dozví, jak do „čistého hovězího masa“ kromě jiných masitých přísad byly přidávány i rozemleté zdechliny koček a psů. Bon appétit !

  • Blbečku víš prd co stojí v Tamudu. Ty speciálně však dobytkem opravdu jsi.
   To co tady předhazuješ stojí jen v tvé nemocné hlavě. Kreutzfeld- Jakobovu nemoc máš v mozku sám.
   Nic takového tam samozřejmě nestojí.
   Obřezává se z hygienických důvodů a to i u nežidů. Kdyby tě byli obřezali. Neměl bys navíc syfla který ti degenaraci mozkové kůry dovršil.

 42. vlastně nevim, proč to sem píšu: jsem žid, agnostickej, z neortodoxní rodiny, k právoplatnosti Izraele mám ambivalentní vztah (z hlediska mytický náboženský tradice jde o přečin a určitý rouhání vlastní zapovězenej stát znovu ustanovit, navíc je podle mě předmětem takový kontroverze, že nám to ve světě na popularitě nepřidává, na druhou stranu jsem přesvědčenej, že ze strategickýho pohledu z existence kvazi „západního“ proamerickýho subjektu v tom regionu i vy „antisionisti“ spíš profitujete, i když si to nepřipouštíte). Na shoa (holocaust) mám taky svůj názor a shodneme se v tom, že se stalo nástrojem propagandy, která ani některým židům – pokud nejsou podobně patrioticky afektovaný, jako zde některý rádoby árijci – často nevoní, je to čertík, kterým nás tetičky otravujou od dětství a pro mnoho z nás je to možná podobně únavný a neaktuální, jako kdyby češi pořád s varovným prstem slýchali o násilí na barikádách roku 1848 – stačí si na imdb.com vyhledat seznam filmů s tématikou holocaustu a člověk se zděsí, že zatímco bezprostředně po válce vznikly zhruba dva tři, jejich počet se naopak v posledních desetiletích stále stupňuje do stovek a stoupá každým rokem, přestože myslím, že strašení opakováním podobnýho pogromu už je v dnešní atmosféře úplně passé. Osobně jsem přesvědčenej o realitě holocaustu, a únavný studie o jeho neexistenci považuju za samoúčelný, četl jsem dvě a typickým znakem podle mě je, že je vždy píše člověk zainteresovanej v národním socialismu (slušně řečeno) nebo s xenofobní historií, jde o účelovej žurnalismus na objednávku, podobnej tomu, jakej používá i druhá strana obchodníků z holocaustem. Diskuze o pravdě mě nepobuřuje, snaha skandalizovat různý „popírače“ mi vadí, měli by mít možnost publikovat, vy se bohudík řek bych často naprosto zdiskreditujete sami: všechny ty řeči o tom, že bojujete za upřesnění faktů a za pravdu a za právo na vyjádření názoru, taky „vyletí komínem“, jakmile do tématu objektivity připletete naprosto středověkou xenofobní (jak jinak to nazvat?) rétoriku typu Protokolů a teorií o tom, jak je McDonald židovským komplotem s účelem zahubit goje šlichtou, a poměrně nevkusný urážky o židovskejch hubách – diskreditujete sami veškerou možnost, že někdo „cestu za pravdou“ bude brát vážně a odkopáváte se jako agresivní primitivové frustrovaný vlastním neúspěchem, anvažovaný v něčem, co chcete objektivizovat – kde je důvěryhodnost někoho, kdo mluví o nestrannosti a objektivitě v otázce osvětimskejch pecí, když by je evidentně sám moc rád uved do provozu, i kdyby neexistovaly? Jdete na to úplně špatně, pánové, a celá vaše „revize“ se tak i v očích někoho, kdo by si rád přečet názor protistrany, stává jenom úsměvným sněním na obláčku z pera lidí, co si píšou pravdu na přání, míchaj vědu s emocema, chemii s maloměšťáckýma středověkýma historkama a uvěří čemukoliv, co jim bude vyhovovat.

 43. Autor tohoto článku pravděpodobně neviděl první dokument o Osvětimi, kde je až nepříjemně detailně těla mrtvých. Je to celý nepříjemný dokument který mě nenechal pár dní klidný. Byl někdy autor v Osvětimi? Já ano. Viděl jsem hromadu kufrů, hromadu bot a dětských dupaček, brýlí, vlasů a nechvalně známých koberců z těch vlasů. Kde by sehnali tolik věcí? Vsadím se že popírači v Osvětimi nikdy nebyli. Proč by něco tak obrovského jako je Osvětim stavěli jen proto aby utvořili náboženství a oklamali lidi? Ne, vy jste tupci že věříte takovým faktům které si zřejmě autor vycucal z prstu.

 44. Invekto: moc mě zajímají Vaše názory na jisté věci které bych chtěl s vámi probrat. Můj e-mail je niobetheiron@seznam.cz, tak se mi prosím ozvěte. Děkuji.

 45. Lipstadtova Deborah Popírání holocaustu. Pánové opakujete jen staré známé lži, které již byly vyvráceny

 46. Na druhou stranu, pokud lidé, kteří byli vražděni v Osvětimy a jiných koncetrančních táborech nebyli žídé, kdo to tedy byl? Křesťané??

 47. Je pravda, že pravda je v poslední době nedostatkové zboží a mnoho lidem jde z okolního chaosu hlava kolem a nevědí, který názor nebo údaj si mají zvolit za pravdivý a obhajovat ho.
  S těma videama a hudbou a masmediální komunikací je to pravda a občas si říkám, že pokud by se něco takového publikovalo a hlásalo dříve nebo v jiných podmínkách, tak by dotyčný člověk šel, v tom lepším případě, do vězení, a v horším případě na smrt za kacířství a satanismus, na tomto světe není moc spravedlnosti, když si vzpomenete na dřívejší doby, co se dělo s lidmi, kteří měli extravagantní pohled na svět a nutili lidi tento pohled přijmout. Většinou byli ukamenováni, zabiti nebo vyčleněni ze společnosti, ne proto, že by byli málo sebevědomí, ale proto že byli až moc sebevědomí, byli si jistí tím, co říkají, a nedali se oklamat momentálními naukámi. Člověk stejně nemůže znát historii myšlenek všech lidí na Zemi, natož státu, celé země, planety ani vesmíru, a tak je jednoduhé ho zmást a obelhat. Jsme jako otroci, nevíme nic, nesmíme nic a za chvíly nebudeme moct ani svobodně myslet. Je čas se vrátit domů a nebo k Bohu.

 48. S těma křesťanama v Osvětimi by to vlastně mohla být pravda, protože kdyžby židé měli hvězdu, tak by byli označeni a připraveni a vyvražďování křesťanů by mohlo začít, do koncentračního tábora by tedy židé nejeli, ale lidé, většinou křesťani, kteří hvězdu přijmout nemohli a co hvězdu neměli, byli sledováni, pronásledováni, udávani policii, za noci převáženi do koncentračního tábora a tam hned zabíjeni. — Mě by to smysl dávalo, co tobě?

 49. Taky je známo, že středověk byl z historie vymazán, proč? To nikdo neví, ale je toho hodně, co se neví a zjistit se už nedá, a pokud dá, tak velmi obtížně. Jde o to, že historie je známá jako pravěk (různé kmeny midiálců, hebrejů a dalších), pak byli různá králoství králové a princezny (král Šalomoun, David a další až po různá generace), —–pak dlouho nic —— až monarchie, republika a absolutistický režim. V některých dobrých učebnicích je o středověku uvedeno, že se rozvíjelo zemědělství, ale kdo ví jestli to není taky zkreslené. Proč asi? Přemýšleli jste někdy nad tím? Proč lidmi tak manipulují?

 50. Nejsem žádný Židomil, ale já byl v Osvětimi. Nevěřím v neprůkaznou literaturu čím se tady autor ohání. Tyhle spiklenecké teorie vymýšlel už Hitler, aby ospravedlnil likvidaci židů. A ne jen jich, také Cikánů a nás Čechů. Vsadím se, že byste říkal něco jiného, kdyby jste studoval fakta. Ne nemusíte si kvůli tomu kupovat televizi, já vím vy socky náckové ani nevíte co to je, ale když už umíte ovládat internet, tak si to vyhledám a ptám se těch, co to zažili a ne si tady honit tričko. Stejně tak vám nejde o Palestinu, když přijede muslim do ČR, tak by jste ho zabili. Sami jste jen služebníci Iluminátů. Jako Vandas a spol.

 51. Můj otec přežil Oswietim. Pochod smrti a vyvraždili mu polovinu rodiny. Od ranného dětství do mé dospělosti se opakovalo noc co noc totéž. Několik minut po usnutí začal křičet. Házel sebou na posteli a zase vzbudil.
  Muselo to z něj často ven. Výprávěl o hrůzách umírání na tisíc způsobů. Vyprávěl o komínech z niž se valil černý dým. O esesacích co rozbíjeli dětem hlavičky o kolejnice. O nekonečných transportech vlaků z celé Evropy o dlouhých průvodech lidí určených k likvidaci kráčejí směrem ke krematoriim a plynovým komorám.
  Bylo strašné často poslouchat o hrůzách co se tam udály.
  Přesto si mnohdy vzpoměl na lecos co ještě nikdy nevyprávěl.
  Nebylo snadné ho uklidnit. Lecos jsem si později zapsal a jednou o tom napíši knihu.
  Nikdy nežádal a nikdy se nedočkal ani haléře odškodnění.
  Po tom co přežil mu byly peníze fuk. Uchyloval se do přirody a měl radost že žije.
  Je absolutně nemyslitelné. Že by si to vycucal z prstu.
  Každemu popírači bych přál prožit jediný den v Birkenau.
  Byl by vyléčen.

  Petr

 52. Zombie zase vylezl z hrobu.
  Podívej do zrcadla na tu svou mordu. To se ale vylekáš a zase se posereš. Pokud se v něm vůbec odrážíš upíre.

  Palestínští hrdinové odstřelují civilní cíle ze škol a nemocnic.
  Zase si zfanatizovní teroristčtí sebevrazi dělají z vlastních dětí živé štíty.
  Je to jejich stará taktika a celému světu známá.

  Zase dostali a dostanou na prdel.

  Když je tak miluješ. Zvedni zadek, kup si letenku a leť bojovat za nima. Rádi ti na cestu přispějeme.

  Co ti vlastně brání poznat na vlastní kůži jak je to doopravdy ?

  My to víme naprosto přesně.
  Zbabělost a strach. To bys totiž musel skutečně bojovat.
  Za tohle však placenej nejseš.
  Taky bys při tom taky mohl nějakou slíznout.

  Tak zase zalez.
  Nikdo na tebe tady není zvědavej.

 53. Omluva.

  Tento příspěvek /odpověď/ patří na úplně jinou stránku. Text je tedy zcela vytržen z kontextu.

  Petr

 54. Autor tohoto článku je duševně nemocný člověk. Odborně se tomu říká psychóza. Čím dřív navštívíte odborné psychiatrické oddělení, lépe pro Vás. Opravdu. Přeji Vám brzké uzdravení, snad Vám ještě pomůžou a nebude to na doživotní hospitalizaci.
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Psych%C3%B3za

 55. Vážený pane doktore vědy psychiatrické.

  Na Vaši upřímnou radu jsem se nechal vyřetřit. Ostatně,
  Jak již říkal Švejk. Také na sobě občass pozoruji jisté příznaky slabomyslonosti.
  Zejména potom po přečtení dozijista prokázáných vědeckých fktech o Židech. Jež jsou v tomto portále publikovány.
  Neboť jsou v příkrém rozporu z mými dosavadními poznatky a výsledky studií jež jsem se věnoval.

  Vzal jsem si kartáček na zuby, čisté tanga a složku na papíry na hlavu.
  V naději, že mžiže psychiatrického zažizení nevidím naposledy z venkovní strany.
  Na druhé straně jsem se těšil na doktora Chocholouška a taky na skotské střiky.
  Nejvíc pak na nové kamarády..
  Lékaři mi položili vlkou spoustu otázek. Ukázali nejrtůznější obrázky. Vyplňoval jsem pln dotazníků.
  V závěru mi nasadili na hlavu jakousi čelenku ze lezlo nespočet barevných drátů. Ty ustily do podivného přístroje jež vypadal napůl jako počítač a napůl jako Frankestein.

  Diagnoza je zdrcujicí. Výtah: Kreativní typ.. IQ 136. Komunikativní, Reaguje na své okolí, Mírné zbámky roztržitosti, Reflexy normální. Rychlost reakcí na podněty – nadprůměrná. Sangvjinik. Suisaidní sklony nemá. Depresemi trpí vzácně. Sexualní orientace-hetero.
  Aktivní znalost cizích jazykú-pět. Závislosti:. Nekuřák, chodí však na pivo. Sklony k agresivitě – jen k blbcům.

  Vzal jsem si sebou pro jistotu i kýbl na nervy a na léky – antipsychtika.

  Žel zbytečně. Těšil jsem se že dostanu na hlavu důchod a že zbytek života strávím v bezstarostném Kukaččím hnízdě.

  Ten hajzl psychiatrickej mi dal vitamín E a poslal zpatky do práce.
  Nrjsem prý mešuge.
  Teď mi nezbude, abych ho za to zasrtřelil.
  Jsem prý pane Aleš zcela normální.
  Jen, když mě někdo nasere tak ho podříznu a pomelu do macesů.

  Děkuji Vám za zájem a pochopení

  .

 56. K prekonaniu ZLA pomoze len DOBRO – .
  Nie vsak duse ne-vedomej zvieracej. Odstranenie tohoto zla spoji vsetky narody. Ten kto je proti tomuto principu, je NE-PRIATEĽ.

  Zly otrok nie je ne-priatel, nie je vsak ani BRAT.
  Je ne-vedomi, pretoze sa narodil v otroctve a nikdy svoju mysel neoslobodil.
  Jeho ZABITÍM len tápeme a ne-priatel sa tymto naramne bavi.

  Ne-priatelom je slobodny clovek, ktory sa vedome rozhodol pre zlo. Ten nikdy neprizna rovnost, pretoze z Vas chce otroka. Zneuziva svoje znalosti, svoju moc aby Vás znicil.

  Takto ho spolahlivo spoznate.
  … mozno i v SEBE.

  K teme:
  Nepodliehat emociam, to najdolezitejsie je ze tam umierali dobry ludia – teda i dobry zidia.
  Fakt ze idete pravde napred Vas slachti, nekrmte tym vsak svoje ego a nenechajte sa znechutit. Teraz uz viete ako NAS idu.

 57. Otázka všem popiračům holocaustu.
  Chci inteligentní odpověď – tedy nikoli nadávky či argumentaci „o zmanipuluvaných blbech“.
  Po roce 1945 zbylo po celé Evropě stovky židovských hřbitovů.
  Po té začali chátrat a začala se z nich tvořit džungle.
  Spoustu z nich i na našem území.
  Jak to, „že mávnutím proutku“ zmizeli všichni pozůstalí a přestali se se starat o hroby svých blízkých ?
  Odpověď je prostá.

  Protože byli sami také mrtví !

  Kam najednou zmizeli sousedé našich předků a jak to že osyřeli všechny dříve vzkvétající celé židovské čtvrtě a židovské obce ?
  Všichni jsou už v Mexiku.
  Buenas dias ja taky jdu ?

  Nebo co si vyslíte vy mudrlanti.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: