60 roků pokračující teror proti Palestincům

K připomenutí 60. výročí vzniku Izraele přináší naše Společnost výtah z knihy „Izrael a Státní terorismus“ od Davida Duka.

Od roku 1948 čelili Palestinci pokračujícímu terorismu ze strany Izraele. Stovky vesnic bylo zničeno a doslova vymazáno z mapy. Desítky tisíc domovů bylo rozbombardováno, srovnáno se zemí a nebo podminováno v době míru. Desítky tisíc mužů, žen a dětí bylo zabito. Ještě větší počty byli oslepené, zmrzačené a zohavené. Stovky tisíc bylo uvězněných a mučených.

V pronásledovaní palestinského odporu se Izrael nezdráhal bombardovat utečenecké tábory plné žen a dětí. Izraelské tanky, helikoptéry a dokonce i bojová letadla byly používané na shazování bomb do středu palestinských komunit a utečeneckých táborů. Tyto zbraně nedokážou rozlišit předpokládaného teroristu od malého osmiletého děvčátka. Taková zbraň zabije dítě stejně tak jako nepřítele státu.

Palestincům, které podezřívají z toho, že se aktivně podílejí proti izraelské okupaci západního břehu a pásma Gazy, napadli rodiny a srovnali jejich domy se zemí. Tisíce domovů bylo tímto způsobem zničených. Izrael také zabil vražděním a teroristickými útoky stovky palestinských vůdců. Tyto útoky často zabíjely nevinné okolostojící. Množství z těchto obětí nemělo nikdy nic do činění z jakýmkoliv násilím, byli to jednoduše básníci, spisovatelé a nebo duchovní, kteří svými slovy inspirovali spoluobčany v touze po svobodě. Ministerský předseda před Arielem Šaronem byl Ehud Barak. V roce 1972, v době míru s Libanonem, vedl smrtící komando do Bejrútu, kde osobně zavraždil palestinského spisovatele Kamala Edwana a celou jeho rodinu. Uprostřed noci pomocí tlumičů on a jeho tým zavraždili Edwana a jeho ženu ve spánku. Zavraždili i jeho dceru, která spala ve vedlejší místnosti. Když nově zvolený ministerský předseda Izraele Ehud Barak přišel do New Yorku a Washingtonu, židy kontrolovaný tisk zacházel s tímto mužem jako by byl hrdina. Dvojitý standard, zdá se, nikdy nepřestává. Když byl zavražděn člen izraelského parlamentu Rachavam Zeevi v Palestině v říjnu 2001, Šaron a někteří američtí politici to odsoudili jako akt terorismu. Jestli zastřelení Zeeviho byl skutečný teroristický akt, jak máme nazvat léta izraelského vraždění stovek palestinských politických osobností, filozofů, duchovních a básníků? Proč tisk nezdůraznil fakt, že Zeevi byl sám židovský rasista, který popsal Palestince jako „vši“ a „rakovinu mezi námi“. Zeevi byl sám terorista, který podporoval nucené vystěhování všech Palestinců z okupovaných území a vraždění všech těch, kteří se postavili izraelské okupaci. Dokonce veřejně volal po zavraždění Jásira Arafata. Přesto stejný tisk, který nazval jeho zavraždění „terorismem“, nikdy takto nenazval Zeeviho.

 

 

V roce 1991 na setkání izraelské vlády řekl Zeevi o Bushovi, že tím, že je nutí k mírovým rozhovorům, je „nepřítelem Izraele“ a že „Amerika plánuje druhý holocaust“ S předpokládaným „spojencem“ jako tento, potřebuje Amerika nějaké nepřátele? Díky moci židů ve světových médiích si mnozí plně neuvědomují teror stovek obětí izraelského vraždění. Ve skutečnosti ještě před útokem na WTC BBC nařídilo svým reportérům nazývat izraelské vraždy „cíleným zabíjením“ a ne tím, čím skutečně jsou: vraždy. BBC (které má silný židovský personál na vedoucích pozicích)  však označilo zabití Zeeviho jako vraždu a ne cílené zabití. Veřejnost je vystavena podobnému vylepšenému a skreslenému zpravodajství roky. Není se proto co divit, že jen pár Britů a Američanů si je vědomo izraelského terorismu. Je to přesně pro tuto příčinu, proč nemůžu vinit Američany za jejich ignoranci k izraelskému terorismu.

 

David Duke, Izrael a Státní terorismus

 

Reklamy

2 komentáře to “60 roků pokračující teror proti Palestincům”

  1. Bravo David!

  2. http://www.europskenarody.info/Moje%20Prebudenie.html zde je kniha od D.Dukea ke stažení ve slovenštině.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: